RPG Gezegeni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hana kuran'ın Odası

Aşağa gitmek

Hana kuran'ın Odası Empty Hana kuran'ın Odası

Mesaj tarafından Hanabusa Aido C.tesi Ağus. 07, 2010 5:27 pm

Aido duvarın köşesinden kafasını uzattı..Ve odayı süzdü..Oda boştu..Ancak en az bir domuz ağrı kadar topluydu..Aido eliyle gel işareti yaptı ve..

‘’Temiz..’’diye onay verdi..

Yaptığı şey aptalca olduğu kadar can güvenliği de olmayan bir işti..Hemen duvarın arkasından ikinci bir şahıs Aido’nun ardında belirdi..Elbette dayak yerse yalnız yemeyecek Yumiyi’de bu işe katacaktı..
Üstünde eski tip piti kareli dedektif pançolarından vardı..Dizlerine gelen bir şort ve kafasındaki pançosuyla aynı kare pitilere sahip şapkasıyla gülünç görünmediği söylenemezdi.. Elbbette buda yetmezmiş gibi zavallı Yumiye de aynı desenlere sahip benzer kıyafetler giydirmişti..Gerçi yuminin şikayetçi olduğu da söylenemezdi..Odaya girdi ve birkaç çekmeceyi kurcaladı..Henüz aramaya yeni başlamıştı ki yaklaşan ayak sesleri ve Yuminin dışarıdan işaret olarak seçtikleri kaz sesini çıkarmasıyla kendini yatağın altında buldu…

_________________
Hana kuran'ın Odası Yanderekotonoha

Hanabusa Aido
Level A
Level A

Mesaj Sayısı : 113
Kayıt tarihi : 20/03/10
Yaş : 24

Karakter sayfası
Karakter ismi : Hanabusa aido
Karakter Statüsü: Soylu vampir
RP Puanı:
Hana kuran'ın Odası Left_bar_bleue100/100Hana kuran'ın Odası Empty_bar_bleue  (100/100)

http://rpg-knight.roleplaylife.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Hana kuran'ın Odası Empty Geri: Hana kuran'ın Odası

Mesaj tarafından Hana Hioi Perş. Ağus. 12, 2010 11:45 pm

Hana içeride bir ses duyduğuna neredeyse emindi. Ama herkesin derste olması gereken şu anda kim olabilirdi ki? Büyük ihtimalle yanlış duymuştu. Dersten kovulmuştu. Çünkü kırmızı Hana ortaya çıkmış ve ders çok sıkıcı olduğu için öğretmene saldırmıştı. Dersten ayrıldıktan bir süre sonra küçük masm halini almıştı. Ama yinede geri dönmemişti. Doğrusu buna korkmuştu. Alacağı tepkiden korkmuştu.
"Off. Bütün geceyi odamda tıkılı geçirmek istemiyorum." diyerek somurttu. Çok sıkıcı ve sorunlarla dolu bir gece olmuştu. Kendini yüz üstü yatağa attı. Küçücük vücudu yastıkların içinde hemen kaybolmuştu. Diğer kişilikleri yastıkların içinde uyumayı çok severdi.
"Nefes almam gerekseydi ölmüş olurdum sanırım." dedi bunu söylerken toparlanıp oturur pozisyona geçti. Bir süre sonra aklına bir fikir geldi. Hemen kalkıp giysi dolabının yanına gitti. Ama dolabı açmak yerine üstünde duran keman kutusunu havalandırarak aşağı indirdi. Kutuyu masanın üzerine koyup çekmeceden anahtarlık çıkardı.
Sahip olduğu her bir anahtarı bu anahtarlıkta tutardı. Belki sadece biri hariç... İsis'in kolyesinin anahtarı. Onu her zaman boynunda taşırdı.
Kutunun kilidini açıp içindeki yaylı çalgıyı çıkarttı. Güzel viyolasını bu okula geldiğinden beri çalmıyordu. Üzerindeki tozu üfleyip-hava gücünü kullanarak- attı. Ardından hemen odasından çıkıp göle doğru yola koyuldu.

_________________
Hana kuran'ın Odası 07
Hana Hioi
Hana Hioi
Vampir(Soylu)
Vampir(Soylu)

Mesaj Sayısı : 85
Kayıt tarihi : 21/03/10
Yaş : 24

Karakter sayfası
Karakter ismi : Hana Kuran
Karakter Statüsü: Soylu vampir
RP Puanı:
Hana kuran'ın Odası Left_bar_bleue95/100Hana kuran'ın Odası Empty_bar_bleue  (95/100)

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz