RPG Gezegeni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yumi D. Yasa

Aşağa gitmek

Yumi D. Yasa Empty Yumi D. Yasa

Mesaj tarafından Yumi D. Yasa Paz Mayıs 22, 2011 3:39 pm

Karakterin Adı-Soyadı:
Yumi Deadpan Yasa
Yaş:
285(17)
Irk:
Likantrop-Yılankadın(su yılanı)
Statü:
Cross Akademi Gece Sınıfı Öğrencisi-Gezgin
Görünüm:
Hatsune Miku
Fiziksel Özellikleri:
Turkuaz uzun saçlarını her zaman kafasının üzerinden tutturduğu iki at kuyruğu ile toplar, iri mavi gözleri vardır. Yuvarlak ve üçgen yüz karışımı bir yüzü, ortalama bir boyu vardır. Sarı benizlidir fakat teni yılan genlerinden dolayı suya girdiğinde kristal bir beyazlık alır aynı şekilde gözleri de suda turkuaz mavisi ve saçları da buz mavisi olur. Pürüzsüz bir teni vardır ve derisi köpek balığı derisi gibi sürtünmeyi yok edecek şekildedir fakat yapısı biraz daha farklıdır ve gözle görülemez. Dişlerinin ucu, özellikle diğerlerinden daha uzun olan köpek dişlerinin ucu normalden daha keskindir. Fakat bu göze çarpacak kadar keskin bir fark değildir sadece genlerinin insan bedenine yansımasından kaynaklanır.
Kişisel Özellikleri:
Oyuncu ve neşelidir fakat kolay kızar. Biraz saftır, söylenenlere kolay inanır. İkizini çok sever ve ona zarar verilmesine elinden geldiğince engel olur. Zaman zaman tıslar, özellikle "s" harflerini konuşmalarında genelde tıslama şeklinde söyler. Çok kızgınsa bütün konuşması tıslama şeklinde çıkar ve çoğu kişi ne söylediğini anlayamaz.
Öz Geçmişi:
Eski, çok eski zamanlarda ataları atlantiste yaşamış. Bu yüzden kardeşiyle birlikte kendisi de atlantisin battığı yerde yaşamış uzun süre. Fakat orası sanıldığı gibi bir cennet değil bir cehennem olduğundan buna uzun süre dayanamayarak sularda yalnız başlarına dolaşmışlar. Gezgin olmuşlar... Fakat su canlıları ile likantrop oldukları için anlaşamamışlar. Diğer likantroplarla da gezgin oldukları için araları açıkmış. Karalara çıkmak zorunda kalmışlar. Bu hayat onlar için başta alışması zor bir hayat olsa da zamanla alışmaya başlamışlar ve hatta sonunda bir okula girmeyi bile başarmışlar...
Gücü-Silahı:
Yılan zehrine sahiptir, suda aşırı hızlıdır, insanlar ve genç soylu vampirlerin çoğundan daha fazla fiziksel güce sahiptir, akrobatik yetenekleri çok gelişmiştir ve çok esnektir. Yanında silah taşımayı sevmez ama güvenlik amacıyla yanında ufak bir kazık ve içine kardeşinin zehrini doldurduğu bir şişe taşır.
Arkadaşları:
Yuni Z. Yasa
Düşmanları:
-
Sevdikleri:
Eğlenmek
Spor Yapmak
Suda Olmak
Sevmedikleri:
Sıkılmak
Sudan Uzak Olmak
Yuni'yle kavga etmek
Yumi D. Yasa
Yumi D. Yasa
çaylak
çaylak

Mesaj Sayısı : 1
Kayıt tarihi : 22/05/11

Karakter sayfası
Karakter ismi :
Karakter Statüsü:
RP Puanı:
Yumi D. Yasa Left_bar_bleue100/100Yumi D. Yasa Empty_bar_bleue  (100/100)

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz