RPG Gezegeni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yarı İnsan Başvuruları

Aşağa gitmek

Yarı İnsan Başvuruları Empty Yarı İnsan Başvuruları

Mesaj tarafından Hana Hioi Paz Mayıs 22, 2011 2:03 pm

Likantrop denilen bu tür normalde insan şeklindedir fakat zaman zaman vücutlarının ve zihinlerinin bir bölümü veya tamamı bir başka şekle bürünebilir. Likantroplar genelde kabile hayatı sürerler. Bu hayata uymayan bazı göçebeler olsa da onların sayısı çok azdır ve her zaman diğer likantroplar tarafından dışlanırlar. Kabile anlayışında olduğu gibi her toplulukta muhakkak bir şaman veya kahin bulunur. Bu şamanlar kabile reisi olarak görülürler. Her tür kendi arasında kabileler kurar. Kurtadamlar, kurtadamlarla; kedikadınlar, kedikadınlarla birarada olurlar. Elbette bu "kurtadam" yada "kedikadın" derken kullanılan adam ve kadın kelimelerinin kaynağı sadece bu türün çoğunluğu o cinste olduğundan dolayıdır kediadam veya kurtkadınlarda bu kabilelerde önemli yerlere sahiptirler.

Bir Şaman?
Şamanlar kabilenin en yaşlılarındandır. Şamanlar özel psişik yeteneklere sahiptirler ve bir sonraki şamanın kim olacağını da ölmeden önce söylemekle yükümlüdürler. Bir şaman ölmeden yerine bir başkası geçemez. Şamanlar kendilerinden sonra gelecek kişiyi seçtikten sonra onun eğitimiyle de bizzat ilgilenmelidirler. Savaşlarda yer almazlar fakat kararlar alınırken eğer şaman onay vermezse kabul edilmez. Şamanlar ruhların seslerini duyabilir hatta bazen görebilirler. Tanrıların mesajlarını da çoğu zaman bilirler.
Gerekli Puan: +85

Likantrop?
Sıradan bir likantrop olmak bile özel olmaktır. Bir şaman asla savaşamaz fakat sıradan bir likantrop çok yaşlı olmadıkça güçlü bir savaşçıdır.
Gerekli Puan: +80

Gezgin?
Gezginler dışlanarak yaşıyor olabilirler fakat onlar hiçbir kabile ve şamana bağlı olmadıklarından dolayı özgürdürler.
Gerekli Puan: +75

Not: Yarı insanlarda insanlardan uzun yaşarlar vücutları çok geç yaşlanır fakat vampirler ve kriptolar kadar uzun hayatları yoktur. 1000-2000 yıl kadar yaşarlar. Lütfen yaşlarınızı söylerken buna dikkat edin. Likantroplar vampirlerin aksine yaşlandıkça güçlenmez, insanlar gibidirler yetişkinlik dönemleri en güçlü dönemleridir.

Başvuru Formu:
Karakterin adı-soyadı:
Yaşı:
Kabile Statüsü:(şaman, halk, gezgin)
Sosyal Statüsü:(öğrenci, çalışan vs.)

_________________
Yarı İnsan Başvuruları 07
Hana Hioi
Hana Hioi
Vampir(Soylu)
Vampir(Soylu)

Mesaj Sayısı : 85
Kayıt tarihi : 21/03/10
Yaş : 24

Karakter sayfası
Karakter ismi : Hana Kuran
Karakter Statüsü: Soylu vampir
RP Puanı:
Yarı İnsan Başvuruları Left_bar_bleue95/100Yarı İnsan Başvuruları Empty_bar_bleue  (95/100)

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz