RPG Gezegeni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kimliğini göster yada toz ol!

2 posters

Kimliğini göster yada toz ol! Empty Kimliğini göster yada toz ol!

Mesaj tarafından Daina Casmen C.tesi Ağus. 07, 2010 11:58 am

Daina her zamanki gibi kapının girişinde içeri girenleri kontrol ediyordu.
"Kimliğini göster yada toz ol." dedi kimlik göstermemekte inat eden bir vampire.
"Hadi ama tatlım, bize bir ayrıcalık yapsan olmaz mı?" dedi deri ceketliler sürüsünün liderinin yanında duran vampir. Daina hafifçe gülümsedi ve
"Hey. Sanırım sizin gibi bir kaç vampire ayrıcalık yapabilirim. Yanıma gel de sana bir giriş izni vereyim." dedi. Ve az önce konuşan vampir sırıtarak yanına gelirken kaldırımı yoldan ayıran metal tırabzanda hafifçe elini gezdirdi. Ve vampirin yanına gelmesiyle kolunu metale çevirerek vampirin omurgasıyla sağ kolunu kırdı. Ardından
"Sakın bir daha bana tatlım deme." dedi ağır ağır...
"Şimdi." diyerek gözlerini az önce yere attığı vampire dikmiş olan deri ceketliler sürüsüne baktı ve onlarında kendisine bakmasını sağladı. Yüzlerindeki korku çok barizdi.
"Kimliğini göster yada toz ol!" hepsi birden koşarak kaçmıştı. Motorlarını da arkalarında bırakarak.
Daina gülümsedi ve kısık sesle
"bahşiş için teşekkürler" dedi...

Daina Casmen
çaylak
çaylak

Kimliğini göster yada toz ol! Empty Geri: Kimliğini göster yada toz ol!

Mesaj tarafından Hana Hioi C.tesi Ağus. 07, 2010 2:14 pm

Hana bu barı Akane'den duymuştu. Açıkçası bir insan olduğu halde buraya nasıl gelebildiğini bilmiyordu ancak konu Akane ise ondan her şey beklenirdi. Kapıya geldiğinde güvenlik olduğunu tahmin ettiği bir kadın kimlik istedi. Hana'da bunun üzerine kimliğini çıkartıp gösterdi.
Hana Hioi
Hana Hioi
Vampir(Soylu)
Vampir(Soylu)

Karakter sayfası
Karakter ismi : Hana Kuran
Karakter Statüsü: Soylu vampir
RP Puanı:
Kimliğini göster yada toz ol! Left_bar_bleue95/100Kimliğini göster yada toz ol! Empty_bar_bleue  (95/100)

Mesaj tarafından Daina Casmen C.tesi Ağus. 07, 2010 2:16 pm

Daina kızın şaka yapıp yapmadığını anlamaya çalıştı. Ancak kızın çok ciddi olduğunu anladığında kısa bir kahkaha attı.
"Buraya böyle bir insan kimliğiyle mi geliyorsun? Aklını mı kaçırdın ufaklık? Git oyuncak ayınla oyna sen." dedi

Daina Casmen
çaylak
çaylak

Mesaj tarafından Hana Hioi C.tesi Ağus. 07, 2010 2:19 pm

Hana sinirlenmişti. Turuncu saçları kırmızıya büründü. Görevlinin kolunu tutup çevirdi.
"Üzgünüm bayan, ama ben 'velet' değilim." dedi fakat o anda hiç beklemediği bir şey oldu ve kadının kolu metalik bir renk aldı ve bir kaç saniye içinde yer değiştirmişlerdi. Şimdi kolunun kırılmasından korkan kişi Hana'ydı.
"Sende nesin böyle?" diye sordu.
Hana Hioi
Hana Hioi
Vampir(Soylu)
Vampir(Soylu)

Karakter sayfası
Karakter ismi : Hana Kuran
Karakter Statüsü: Soylu vampir
RP Puanı:
Kimliğini göster yada toz ol! Left_bar_bleue95/100Kimliğini göster yada toz ol! Empty_bar_bleue  (95/100)

Mesaj tarafından Daina Casmen C.tesi Ağus. 07, 2010 2:23 pm

Daina kıza baktı ve
"Sadece bir soyluyum ve burada senin gibi çakma safkanlara yer olmadığını da bilmeni isterim. Eğer bir kol kaybetmek istemiyorsan hemen toz olmanı öneririm. Ne kadar güçlü olursan ol beni yenemezsin. Senin kim olduğunu çok iyi biliyorum. Bu yüzden zayıf bir metal parçasını kullansaydım işimin biteceğini de biliyorum. Şu anda kolum çelikten daha sağlam ufaklık. İstersen kırmayı dene ama kırılan sen olabilirsin. Şimdi toz ol." dedi ve Hana'yı ileri doğru fırlattı.

Daina Casmen
çaylak
çaylak